КРАЩА АЛЬТЕРНАТИВА СИЛІКАГЕЛЮ

Vdry Bag One

VdryBagOne визнаний у всьому світі і використовується найбільшими відправниками вантажів у всіх галузях з високим рівнем ризику пошкодження вантажів вологою.

Такий результат можна досягти завдяки тому, що за своїми параметрами VdryBagOne здатний поглинати більше 200% вологи по відношенню до власної ваги, а з урахуванням вартості цього продукту, це рішення є оптимальною опцією на ринку в даний момент. Використовуючи VdryBagOne у Вас з’явиться можливість отримати економію на кожній тонні вантажу, що перевозиться, покращивши, при цьому, показники поглинання вологи в транспортному засобі, або морському контейнері. Матеріал розфасований у пакети по 1,5 кг, кожен із яких оснащений зручним кріпленням у вигляді гачка, що дозволяє значно економити час на інсталяцію.

Нижче наведено порівняльну таблицю витрат на контейнер та кількість поглиненої вологи у прив’язці до кількості звичайного силікагелю, найбільш поширеного зараз у контейнерних перевезеннях:

ЦІНОУТВОРЕННЯ І ПОРІВНЯННЯ З ІНШИМИ МАРКАМИ СИЛІКАГЕЛЯ 

Максимальне вологопоглинання, % Кількість кг на контейнер стандарт Потенціал поглинання вологи літрів Вартість1 кг Разом витрат на контейнер у грн.   Пакетів

Силікагель (35%)

16 5,6 140 2240  4 шт.
VDRY 1,5 кг (200%) 6 12 241 1446 4 шт

*уточнюйте актуальну інформацію за телефонами +38(067)1902832, +38(067)5244090

Коротко про основні переваги даного десиканту:  

НЕ ПРОТІКАЄ

Високоякісні матеріали та спеціальне ультратонке ущільнення утримує вологу всередині пакету.

БЕЗПЕЧНЕ ПОГЛИНАННЯ

Спеціальний склад гелю використовується для поглинання більшої кількості вологи.

ДИХАЮЧА МЕМБРАНА

Мікропориста мембрана дозволяє абсорбувати більшу кількість вологого повітря

МІЦНА УПАКАВКА

Матеріали зовнішнього шару використовуються для забезпечення того, щоб вміст пакета не розірвався.

ШВИДКЕ ВСТАНОВЛЕННЯ

Нова модель зі зручним кріпленням у вигляді гачка дозволяє легко закріпити Vbag всередині контейнера не витрачаючи багато часу.

ЕКОЛОГІЧНИЙ

Безпечний для екології, не токсичний.

Рекомендована виробником кількість для укладання в контейнер з вантажем «шрот соняшниковий, соєвий, ріпаковий» – 6 кг, або 4 упаковки, підвішені за штатні місця для кріплення вантажу в контейнері в 4х місцях від дверей контейнера та від задньої стінки, вздовж бічних стін.

Вартість продукції зазначається у доларах США, включаючи ПДВ, зі складу в Одесі, рахунок виставляється за курсом НБУ на день оплати. Можлива доставка до будь-якої точки України, вартість доставки погоджується окремо.

Сертифікат незалежного сюрвеєраIntertek, MSDS, СЕС