SpaceKraft Export Container

для рідких вантажів, об'ємом 1045 та 1125 літрів.

SpaceKraft – контейнер, створений для перевезення рідин, ідеальний для транспортування широкого набору рідких харчових продуктів та промислових хімічних сполук як у країні, так і у разі експортно-імпортних перевезень.

АЛТЕРНАТИВА
Завжди, коли виникає необхідність перевезення або зберігання безпечних рідких продуктів, контейнери SpaceKraft є найкращим рішенням. Міцні, прості у використанні, дозволяють економити простір та легко утилізуються, контейнери SpaceKraft роблять процес транспортування та зберігання рідин простим та економічним.
У порівнянні з бочками, октобінами, пластиковими складними контейнерами та єврокубами, інноваційна – запатентована конструкція контейнерів SpaceKraft надає перевагу при складанні, зберіганні, випорожненні контейнера та його утилізації.

Складений стан

03

Зібраний комплект

04

Складування

05

Місткість для контейнера 20ти футового

06

ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ВАНТАЖІВ:

Продуктами що перевозяться є асептично оброблені або чисті рідини, такі як фруктові соки, фруктові пюре, гліцерин, пропілен гліколь, харчові олії та добавки, підсолоджувачі та ароматизатори.
Контейнери SpaceKraft чудово підходять для широкого діапазону промислових хімічних компонентів, таких як чорнило, абразиви, емульсії на водній основі, мастила, лакофарбові покриття, мастила, фарби та захисні покриття.

ЯКІСТЬ І ЕКОЛОГІЧНІСТЬ:

Контейнер SpaceKraft не має швів та виконаний з єдиного листа лайнера та гофри шляхом намотування у шість – десять шарів. Безшовна конструкція і відсутність будь-яких металевих або дерев’яних з’єднань надають контейнерам незвичайну міцність – до 34 тонн на квадратний метр поверхні при вертикальному навантаженні.
Базовий матеріал контейнера – дерев’яне волокно, є повністю відновлюваним ресурсом, а процес виготовлення контейнерів відповідає вимогам “Програми з Раціонального Використання Лісових Ресурсів” (SFI)
SpaceKraft задовольняє вимоги до харчової упаковки США (FDA, USDA), Ізраїлю, Євросоюзу, ООН та міжнародних наглядових органів у сфері перевезень та логістики (ISTA, NMFC, IMO)

Основна інформація

Об’єм 1045 літрів 1125 літрів
Комплектів у 40ка футовому контейнері 256 у контейнері Space Kraft 230 у контейнері Space Kraft
Шарів 6 7
Розмір палети 100×120 114×114
Місткість у контейнер 20`футовий, висота палети до 110 мм 20 завантажених 20 завантажених
Місткість у контейнер 20`футовий, висота палети до 145 мм 18 завантажених 18 завантажених

Навантаження 18 SpaceKraft на 20 футовий контейнер (по 1045 літрів).
При використанні палети висотою до 110 мм, можна завантажити 20 SpaceKraft

Навантаження 20 SpaceKraft в 20 футовий контейнер (по 1125 літрів)

ВІДЕО ОГЛЯД:

Компанія ТОВ МАГНУС УНІО – офіційний дистриб’ютор в Україні компанії InternationalPaper (SpaceKraft).
InternationalPaper – один із провідних світових виробників упаковки із деревного волокна.
Ми займаємося продажем та постачанням на території України IBC контейнерів – SpaceKraft на 1040 та 1125 літрів, які призначені для перевезення наливних вантажів (рослинних та тваринних олій та жирів, хімічних розчинів).