ВІДБІЛЬНА ГЛИНА SYKOL

logo-sykol

Відбільна глина – спеціальний сорбент виготовлений з бентоніту шляхом кислотної або термічної активації.
Усі відбільні глини мають одну основу – це природний мінерал монтмориломіт.
Монтмориломіт – це гідросилікат алюмінію з кремнієвою кислотою.

Відбільні глини в основному використовуються для очищення рослинних олій та жирів. Також глини використовуються в хімічній промисловості, для очищення тригліцеридів, біодизелю, парафінів та відпрацьованих олій.

Очищення олій відбільними глинами можна проводити двома способами: фільтрацією через нерухомий адсорбент (перколяцією) або контактною обробкою.

При очищенні перколяцією олія в чистому вигляді або розчинена в лігроїні, проходить через шар відбільної глини, звільняючись при цьому від значної частини смолянистих речовин, що його забарвлюють.
При контактному очищенні олія, що піддається очищенню, інтенсивно перемішується з тонкоподрібненою глиною і потім фільтруванням відокремлюється від глини.
Процес контактного очищення складається з таких операцій:

  1.  змішування олії з тонкоподрібненою глиною;
  2.  нагріву та перемішуванню суміші;
  3.  фільтрації для відокремлення глини від олії.

Якість очищення залежить від властивостей глини, кількості та розміру її помелу, від температури та часу контактування. Витрати відбільної глини залежать від її активності, як адсорбенту, а також від якості продукту, що піддається очищенню, і від характеру попереднього очищення.

При кислотній обробці моторної оливи витрати глини становлять 5-10%, авіаційної оливи при тій же обробці – 20-30%.
Температура контактування визначається характером видалених домішок і оливи, що очищується, а також його в’язкістю.
На практиці прийняті такі температури контактування після попереднього очищення кислотою: турбінних мастил 90-110°, легких автолів та моторних олив 200-250°, важких автолів 250-275°, концентратів 275-350°.

Традиційно в олійно-переробній промисловості застосовують відбільні глини з так званих «глин кислотної активації». Вони являють собою пористі матеріали, отримані при реакції глин бентонітового типу з концентрованою сірчаною або соляною кислотою: варіюючи температуру реакції та час витримки, одержують кінцевий продукт з необхідною пористістю та поверхневою площею.

Пропонуємо вибір відбільних глин компанії SKYWALKER INDUSTRIAL CORPORATION LIMITED – виробника активованих відбільних глин та діатомітової глини під брендом SYKOL.

В наявності маємо два види глини: SYKOL 2060 та SYKOL 297

АКТИВОВАНА ВІДБІЛЬНА ГЛИНА “ACTIVATED BLEACHING EARTH SYKOL 2060”

Дана глина виготовляється з бентоніту, активованого сірчаною кислотою. SYKOL 2060 має високу пористу структуру та площу поверхні, нижчу кислотність, ніж інші сорти, що дозволяє поглинати більше домішок із сирої олії при мінімальній нормі витрат.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Здатність відбілювання: не менше 98,5%
Кислотність: 0,12
Вологість: не більше 7,0%
Дозування: залежить від якості олії та необхідного результату
Площа поверхні: 329 ㎡/g
Рекомендовано: для олій з більш темним кольором, таких як соняшникова, пальмова олія, кокосова олія, рапсова олія або олію рисових висівок і т. д. Тропічні олії.
Пакування: мішки по 25кг.

2-1

АКТИВОВАНА ВІДБІЛЬНА ГЛИНА “ACTIVATED BLEACHING EARTH SYKOL 297”

SYKOL 297 спеціально досліджено на основі ріпакової олії або тропічних олій, які мають високий червоний колір і високий вміст вільної жирної кислоти. Під час дослідження SYKOL 297 також посилалися на специфікацію інших відомих брендів активованої відбільної глини по всьому світу, щоб переконатися в абсолютних перевагах та конкуренції. На основі конкурентоспроможної ціни та ефективності, окрім ріпакової олії, SYKOL 297 також добре працює в соняшниковій олії, пальмовій олії, кокосовій олії тощо. Під час роботи SYKOL 297 суміш каротину, хлорофілу, рослинної цитодерми поглинається порами глини та видаляється під час процесу фільтрації.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Здатність відбілювання: не менше 97,5%
Кислотність: 0,15
Вологість: не більше 6,5%
Дозування: залежить від якості олії
Площа поверхні: 290 ㎡/g
Підходить: навіть для темних, тропічних олій і забезпечує максимальне відбілювання.
Пакування: мішки по 25кг.

3-1
3-3
3-4

Відбільні глини SYKOL – найкращий вибір за співвідношенням ціна-якість, для відбілювання будь-якого виду рослинної олії: соняшникової, ріпакової, пальмової, соєвої.

Продукція бренду SYKOL широко використовується в харчовій, фармацевтичній, хімічній промисловості, архітектурі, нафтохімічній промисловості, сільському господарстві тощо.