ПРО КОМПАНІЮ

Про компанію ТОВ Magnus Industrial

Компанія ТОВ Magnus Industrial – офіційний дистриб’ютор в Україні компанії EPG INDUSTRIES. EPG INDUSTRIES є світовим лідером та виробником інноваційних продуктів, що забезпечують збереження та зручність транспортування, а також зберігання найрізноманітніших вантажів.

Ми займаємося продажем та постачанням на території України, Молдови всієї лінійки продуктів EPG INDUSTRIES. Продукція компанії допомагає зберегти вантажі від пошкоджень та забезпечити найкращі умови транспортування \ зберігання за такими параметрами як: оптимальна вологість (лінійка вологопоглинаючих абсорбентів VDRY), термозахист (лінійка термоізолюючої упаковки TEMCOAT), лайнер беги для насипних вантажів (лінійка BULKO), для фіксації вантажів (лінійка TAUTEC).

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ EPGINDUSTRIES

Історія компанії почалася з 2001 року із створення продуктів для захисту вантажів від різноманітних можливих пошкоджень під час транспортування та зберігання.

Філософія компанії втілена в особливій увазі до контролю температури, контролю вологості та оптимізації ризиків при вантажоперевезеннях та виражена головним принципом «Компанія із турботою про вантажі». Дотримання цих принципів дало початок створенню інноваційних продуктів, які принесли переваги клієнтам у всьому світі.

За допомогою останніх інноваційних технологій виробництва та адаптації всіх продуктів компанії до певних потреб кожного типу клієнта компанія знаходиться в стані постійного пошуку та впровадження нових рішень і стала визнаним глобальним лідером галузі.

У 2012 було створено вкладиш «Vdryabsorbentliner» для контейнерних перевезень. Це був абсолютно радикальний підхід щодо вирішення проблем пошкоджень вантажів від вологи, і це вплинуло на значне покращення умов безпеки, в яких товари тепер могли доставлятися морськими контейнерами по всьому світу без будь-яких пошкоджень вологою.

Ця лінійка поглинаючих покриттів тепер є оптимальною опцією для найбільших вантажовідправників у всіх галузях з високим рівнем ризику пошкоджень товарів вологою.

У 2014 році було створено новий завод з передовими виробничими можливостями для розробки сухих вологопоглиначів з покращеними характеристиками, такими як найбільша абсорбційна здатність та сучасна мембранна технологія для усунення витоку та максимальної повітропроникності. З цього моменту на ринку з’явилася лінійка вологопоглиначів VdryBag з феноменальними показниками собівартості кожного поглиненого літра вологи. За своїми параметрами продукти лінійки здатні поглинати від 200% до 350% вологи на власну вагу, а з урахуванням вартості нашого продукту, це рішення є оптимальною опцією на ринку серед усіх вологопоглиначів присутніх в даний момент.

Компанія створила глобальну структуру EPG INDUSTRIES, що дозволило розширити присутність в якості глобальних піонерів в США, Європі та Південній Америці.